Kai Ruokonen

(Finland, 1940-2010)
Kai Ruokonen
(Finland, 1940-2010)

KAI RUOKONEN, BORDSLAMPA. Tillverkad av Orno. 1970-tal.

Borstad och lackerad mässing. Höjd 41,5 cm.

Sedvanligt slitage.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
300
3 441
314
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (3 bud)
10 nov 2015 16:44
300 EUR
22 okt 2015 16:36
280 EUR
21 okt 2015 13:20
130 EUR