Göran Hongell

(Finland, 1902-1973)
Göran Hongell
(Finland, 1902-1973)

GÖRAN HONGELL, VAS. Sign. GH 6335, Karhula.

Gröntonat glas. Slipad dekor. Höjd 25 cm.

Sedvanligt slitage.

Klubbat pris
510
5 850
534
Utropspris
600 EUR
Budhistorik (17 bud)
10 nov 2015 17:27
510 EUR
10 nov 2015 17:27
490 EUR
10 nov 2015 17:27
470 EUR
10 nov 2015 17:27
450 EUR
10 nov 2015 17:27
430 EUR
10 nov 2015 17:27
410 EUR
10 nov 2015 8:06
390 EUR
10 nov 2015 8:06
370 EUR
7 nov 2015 20:09
320 EUR
7 nov 2015 20:09
300 EUR
7 nov 2015 10:05
255 EUR
7 nov 2015 10:05
235 EUR
7 nov 2015 10:04
205 EUR
7 nov 2015 10:04
195 EUR
2 nov 2015 17:39
150 EUR
2 nov 2015 15:51
120 EUR
22 okt 2015 0:38
33 EUR