Markku Salo

(Finland, Född 1954)
Markku Salo
(Finland, Född 1954)

MARKKU SALO, GLASSKULPTUR. Dansar ej med vargarna. Sign. M. Salo, Nuutajärvi. 1991.

Flerfärgat och klart glas, metallben. Längd 33 cm.

Sedvanligt slitage.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
620
7 111
649
Utropspris
500 EUR
Budhistorik (19 bud)
10 nov 2015 16:00
620 EUR
10 nov 2015 16:00
600 EUR
8 nov 2015 16:46
540 EUR
31 okt 2015 11:17
520 EUR
31 okt 2015 11:17
500 EUR
31 okt 2015 11:17
500 EUR
31 okt 2015 11:17
480 EUR
31 okt 2015 11:17
460 EUR
31 okt 2015 11:17
440 EUR
31 okt 2015 11:17
420 EUR
31 okt 2015 11:17
400 EUR
31 okt 2015 11:17
380 EUR
29 okt 2015 23:39
360 EUR
23 okt 2015 10:18
340 EUR
22 okt 2015 11:31
320 EUR
21 okt 2015 12:53
295 EUR
20 okt 2015 18:08
275 EUR
20 okt 2015 14:46
235 EUR
20 okt 2015 10:37
215 EUR