Markku Salo

(Finland, Född 1954)
Markku Salo
(Finland, Född 1954)

MARKKU SALO, GLASSKULPTUR. Lätt rodnande. Sign. M. Salo, Nuutajärvi.

Rött och klart glas, metallben. Längd 24 cm.

Sedvanligt slitage.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
360
4 129
377
Utropspris
500 EUR
Budhistorik (4 bud)
10 nov 2015 17:30
360 EUR
3 nov 2015 7:24
340 EUR
26 okt 2015 9:55
320 EUR
20 okt 2015 10:40
250 EUR