Håkan Brunberg

(Finland, 1905-1978)
Håkan Brunberg
(Finland, 1905-1978)

HÅKAN BRUNBERG, "SOMMARPARADIS".

Sign. Olja på duk 40,5x60 cm.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
1 400
16 058
1 465
Utropspris
1 500 EUR
Budhistorik (18 bud)
8
10 nov 2015 17:06
1 400 EUR
10 nov 2015 17:06
1 350 EUR
8
10 nov 2015 17:05
1 300 EUR
10 nov 2015 17:05
1 250 EUR
8
10 nov 2015 16:54
1 200 EUR
9 nov 2015 0:43
800 EUR
2 nov 2015 13:28
780 EUR
31 okt 2015 20:45
750 EUR
30 okt 2015 18:50
720 EUR
24 okt 2015 21:32
700 EUR
23 okt 2015 18:46
670 EUR
23 okt 2015 14:02
650 EUR
23 okt 2015 8:11
600 EUR
21 okt 2015 14:01
550 EUR
21 okt 2015 8:10
520 EUR
20 okt 2015 21:53
500 EUR
20 okt 2015 17:59
35 EUR
20 okt 2015 8:34
30 EUR