Marika Mäkelä

(Finland, Född 1947)
Marika Mäkelä
(Finland, Född 1947)

MARIKA MÄKELÄ, "TUPILAQS OF NIGHT".

A tergo sign. 2008. Olja på trä 164x164 cm.

Galerie Anhava 2008.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
12 545
141 382
13 091
Utropspris
12 000 EUR
Budhistorik (23 bud)
9 nov 2015 18:40
12 545 EUR
9 nov 2015 18:40
12 345 EUR
9 nov 2015 18:37
11 311 EUR
9 nov 2015 18:37
11 111 EUR
9 nov 2015 18:34
10 600 EUR
9 nov 2015 18:34
10 400 EUR
9 nov 2015 18:33
10 200 EUR
9 nov 2015 18:33
10 000 EUR
9 nov 2015 18:33
9 800 EUR
9 nov 2015 18:33
9 600 EUR
9 nov 2015 18:31
9 400 EUR
9 nov 2015 18:31
9 200 EUR
9 nov 2015 18:21
9 000 EUR
9 nov 2015 17:36
8 100 EUR
9 nov 2015 17:09
7 900 EUR
9 nov 2015 12:25
7 700 EUR
8 nov 2015 17:40
7 500 EUR
5 nov 2015 16:24
7 200 EUR
5 nov 2015 9:20
7 000 EUR
4 nov 2015 7:44
6 700 EUR
31 okt 2015 16:35
6 500 EUR
24 okt 2015 13:35
6 200 EUR
20 okt 2015 10:36
800 EUR