Osmo Rauhala

(Finland, Född 1957)
Osmo Rauhala
(Finland, Född 1957)

OSMO RAUHALA, "MOUNTAIN NEGATIVE".

A tergo sign. -99. Olja på duk 40x50 cm.

Tammerfors konstmuseum 2002.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
2 020
22 887
2 107
Utropspris
1 500 EUR
Budhistorik (31 bud)
11
10 nov 2015 17:39
2 020 EUR
8
10 nov 2015 17:00
1 970 EUR
10 nov 2015 16:13
1 920 EUR
8
10 nov 2015 16:11
1 870 EUR
10 nov 2015 15:17
1 820 EUR
8
10 nov 2015 13:44
1 770 EUR
10 nov 2015 13:32
1 720 EUR
8
10 nov 2015 13:31
1 670 EUR
9 nov 2015 14:15
1 620 EUR
8
9 nov 2015 14:15
1 600 EUR
8
8 nov 2015 21:31
1 570 EUR
10
8 nov 2015 21:31
1 520 EUR
8
8 nov 2015 21:31
1 500 EUR
10
8 nov 2015 21:30
1 450 EUR
8
8 nov 2015 21:30
1 400 EUR
10
8 nov 2015 21:30
1 300 EUR
8
8 nov 2015 21:30
1 250 EUR
10
8 nov 2015 19:14
1 200 EUR
8
8 nov 2015 17:31
1 150 EUR
9
8 nov 2015 14:59
1 100 EUR
8
7 nov 2015 10:25
1 000 EUR
3 nov 2015 11:27
962 EUR
2 nov 2015 15:14
900 EUR
31 okt 2015 22:04
800 EUR
31 okt 2015 19:37
700 EUR
28 okt 2015 18:08
620 EUR
24 okt 2015 19:29
600 EUR
23 okt 2015 21:42
530 EUR
20 okt 2015 19:19
510 EUR
20 okt 2015 14:07
250 EUR
20 okt 2015 10:35
30 EUR