Hannu Väisänen

(Finland, Född 1951)
Hannu Väisänen
(Finland, Född 1951)

HANNU VÄISÄNEN, "JÄNÖN SUUMALO ON SOMEMPI".

Sign. -99. Olja på duk 46x38 cm.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
720
7 589
824
Utropspris
800 EUR
Budhistorik (9 bud)
10 nov 2015 16:53
720 EUR
30 okt 2015 13:22
700 EUR
30 okt 2015 13:22
700 EUR
30 okt 2015 13:22
680 EUR
30 okt 2015 13:22
660 EUR
29 okt 2015 23:36
640 EUR
21 okt 2015 21:50
600 EUR
20 okt 2015 23:25
500 EUR
20 okt 2015 21:40
300 EUR