Viggo Wallensköld

(Finland, Född 1969)
Viggo Wallensköld
(Finland, Född 1969)

VIGGO WALLENSKÖLD, "BUSSTATION".

A tergo sign. 1999. Olja på skiva 19x70 cm.

Årets unga konstnär 2005 -utställning, Tammerfors konstmuseum.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
1 013
11 619
1 060
Utropspris
800 EUR
Budhistorik (24 bud)
10 nov 2015 17:41
1 013 EUR
9
10 nov 2015 17:38
993 EUR
10 nov 2015 17:38
990 EUR
9
10 nov 2015 17:37
910 EUR
10 nov 2015 17:37
890 EUR
9
10 nov 2015 17:36
810 EUR
10 nov 2015 17:36
790 EUR
10 nov 2015 17:34
771 EUR
8
10 nov 2015 17:34
751 EUR
10 nov 2015 17:31
721 EUR
8
10 nov 2015 17:31
701 EUR
10 nov 2015 17:31
690 EUR
10 nov 2015 16:58
650 EUR
10 nov 2015 16:56
630 EUR
10 nov 2015 16:56
610 EUR
10 nov 2015 16:35
570 EUR
10 nov 2015 16:35
550 EUR
10 nov 2015 15:36
530 EUR
10 nov 2015 15:36
510 EUR
7 nov 2015 20:11
500 EUR
4 nov 2015 13:39
470 EUR
2 nov 2015 7:00
400 EUR
24 okt 2015 0:38
200 EUR
23 okt 2015 5:44
100 EUR