Eero Järnefelt

(Finland, 1863-1937)
Eero Järnefelt
(Finland, 1863-1937)

EERO JÄRNEFELT, VINTERLANDSKAP.

Sign. 1910. Olja på duk 40x53 cm.

Klubbat pris
5 500
57 585
6 246
Utropspris
6 500 EUR
Budhistorik (5 bud)
27 nov 2015 23:42
5 500 EUR
25 nov 2015 1:49
3 500 EUR
24 nov 2015 20:07
2 000 EUR
24 nov 2015 19:34
1 500 EUR
24 nov 2015 17:55
1 000 EUR