KONSOLBORD, gustavianskt 1700-talets slut

Förgylld och snidad nedredel. Marmorerad löstagbar skiva. längd 88,5 cm, bredd 46 cm, höjd 75 cm.

Kraftigt sliten förgyllning och målning, skador.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
820
9 405
858
Utropspris
1 000 EUR
Budhistorik (23 bud)
10 dec 2015 16:03
820 EUR
8
10 dec 2015 16:03
801 EUR
10 dec 2015 16:03
780 EUR
8
10 dec 2015 16:03
760 EUR
10 dec 2015 16:03
740 EUR
8
10 dec 2015 16:03
720 EUR
10 dec 2015 16:03
700 EUR
8
10 dec 2015 16:03
680 EUR
10 dec 2015 16:03
660 EUR
8
10 dec 2015 16:03
640 EUR
10 dec 2015 14:17
620 EUR
10 dec 2015 14:17
600 EUR
10 dec 2015 14:14
580 EUR
10 dec 2015 14:14
560 EUR
10 dec 2015 11:21
540 EUR
10 dec 2015 11:21
520 EUR
10 dec 2015 2:53
500 EUR
9 dec 2015 18:35
400 EUR
4 dec 2015 13:49
320 EUR
26 nov 2015 15:26
260 EUR
25 nov 2015 7:53
200 EUR
24 nov 2015 23:17
100 EUR
24 nov 2015 9:54
30 EUR