SOFFA, gustaviansk 1700-talets slut.

Förgylld. Längd 190 cm, djup 59 cm, höjd 92 cm.

Slitage och små skador.

Klubbat pris
580
6 653
607
Utropspris
1 000 EUR
Budhistorik (10 bud)
10 dec 2015 16:36
580 EUR
10 dec 2015 16:36
569 EUR
1 dec 2015 13:55
560 EUR
1 dec 2015 13:55
540 EUR
30 nov 2015 22:16
500 EUR
30 nov 2015 0:26
360 EUR
27 nov 2015 19:14
300 EUR
25 nov 2015 17:39
200 EUR
25 nov 2015 10:29
110 EUR
24 nov 2015 23:18
100 EUR