SYBORD, Jacob, Ryssland 1800-talets början.

Mahognyfanerad med mässingslister. Lyrformade ben. Bredd 87 cm, djup 46 cm, höjd 76 cm. Nyckel finns.

Slitageskador, lösa dekordelar, stötmärken

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
1 000
11 330
1 043
Utropspris
1 500 EUR
Budhistorik (13 bud)
8 dec 2015 17:12
1 000 EUR
8 dec 2015 17:11
980 EUR
8 dec 2015 17:09
960 EUR
8 dec 2015 17:09
950 EUR
8 dec 2015 17:09
920 EUR
8 dec 2015 17:08
900 EUR
8 dec 2015 17:08
900 EUR
8 dec 2015 16:27
870 EUR
8 dec 2015 16:27
850 EUR
8 dec 2015 16:27
850 EUR
4 dec 2015 18:44
800 EUR
4 dec 2015 0:41
620 EUR
1 dec 2015 19:45
600 EUR