HÖRNBORD, gustaviansk 1700-talets slut.

Förgylld med marmorerad skiva. Bredd 77 cm, djup 50 cm, höjd 74,5 cm.

märkbara ytskador, spricka i skivan, något ostadigt

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
500
5 665
522
Utropspris
1 000 EUR
Budhistorik (8 bud)
8 dec 2015 17:38
500 EUR
8 dec 2015 17:33
450 EUR
8 dec 2015 17:33
300 EUR
8 dec 2015 16:57
250 EUR
8 dec 2015 11:52
160 EUR
4 dec 2015 13:44
150 EUR
30 nov 2015 0:23
120 EUR
24 nov 2015 23:20
100 EUR