TALLRIK, Ryssland, Popov 1800-tal första hälft

Diameter 23 cm.

Obetydligt slitage

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
470
5 391
492
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (29 bud)
11
10 dec 2015 17:30
470 EUR
10 dec 2015 17:28
450 EUR
11
10 dec 2015 17:27
430 EUR
10 dec 2015 17:26
410 EUR
10
6 dec 2015 17:30
390 EUR
6 dec 2015 11:19
370 EUR
9
6 dec 2015 11:19
350 EUR
9
6 dec 2015 11:18
320 EUR
6 dec 2015 11:18
300 EUR
9
6 dec 2015 10:04
270 EUR
8
5 dec 2015 20:43
250 EUR
5 dec 2015 18:40
230 EUR
5 dec 2015 11:02
210 EUR
5 dec 2015 11:02
200 EUR
29 nov 2015 18:46
190 EUR
28 nov 2015 18:15
180 EUR
28 nov 2015 18:15
170 EUR
28 nov 2015 18:15
170 EUR
28 nov 2015 18:13
160 EUR
28 nov 2015 18:13
150 EUR
27 nov 2015 13:49
140 EUR
27 nov 2015 13:48
130 EUR
27 nov 2015 13:48
120 EUR
27 nov 2015 13:47
100 EUR
27 nov 2015 13:47
95 EUR
25 nov 2015 6:37
85 EUR
24 nov 2015 18:32
80 EUR
24 nov 2015 17:29
60 EUR
24 nov 2015 12:54
30 EUR