TALLRIK, porslin, Ryssland, Gardner 1700-talets slut

Diameter 23,5 cm.

Obetydligt slitage

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
150
1 721
157
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (7 bud)
8 dec 2015 21:51
150 EUR
8 dec 2015 21:51
140 EUR
8 dec 2015 21:51
130 EUR
8 dec 2015 21:51
120 EUR
8 dec 2015 20:41
85 EUR
7 dec 2015 18:04
80 EUR
25 nov 2015 20:53
60 EUR