LJUSSTAKAR ETT PAR , förgylld brons, empire 1800-talets början

Höjd

Brukslitage

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
700
7 378
801
Utropspris
1 000 EUR
Budhistorik (11 bud)
10 dec 2015 20:20
700 EUR
10 dec 2015 20:19
650 EUR
10 dec 2015 20:18
600 EUR
10 dec 2015 17:45
500 EUR
10 dec 2015 17:33
300 EUR
8 dec 2015 21:21
270 EUR
5 dec 2015 11:34
250 EUR
3 dec 2015 18:23
200 EUR
29 nov 2015 19:10
150 EUR
28 nov 2015 16:08
80 EUR
26 nov 2015 21:34
30 EUR