Aukusti Uotila

(Finland, 1858-1886)
Aukusti Uotila
(Finland, 1858-1886)

AUKUSTI UOTILA, MEDELHAVSKUST.

Sign. Olja på duk 33x46 cm.

Utförd 1885.
Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Inga bud
0
0
0
Utropspris
18 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (0 bud)