BRÖDKORG, silver, St.Petersburg 1827, Carl Gustaf Savary

Oval form med godronerad dekor. Insidan förgylld. Längd 27 cm. Vikt ca 826 g.

Bruksslitage

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
1 105
12 674
1 156
Utropspris
800 EUR
Budhistorik (23 bud)
8 dec 2015 17:52
1 105 EUR
8 dec 2015 17:52
1 055 EUR
8 dec 2015 17:50
1 005 EUR
8 dec 2015 17:50
985 EUR
8 dec 2015 17:48
970 EUR
8 dec 2015 17:46
950 EUR
8 dec 2015 17:46
940 EUR
8 dec 2015 17:45
920 EUR
8 dec 2015 17:45
900 EUR
8 dec 2015 17:44
880 EUR
8 dec 2015 17:44
860 EUR
8 dec 2015 14:49
840 EUR
8 dec 2015 13:32
820 EUR
8 dec 2015 13:32
800 EUR
2 dec 2015 11:23
680 EUR
2 dec 2015 11:23
660 EUR
2 dec 2015 11:21
640 EUR
2 dec 2015 11:21
620 EUR
29 nov 2015 16:58
600 EUR
26 nov 2015 11:45
560 EUR
25 nov 2015 10:03
500 EUR
25 nov 2015 9:51
400 EUR
24 nov 2015 10:10
300 EUR