SOFFA, empire, Ryssland 1800-talets början

Mahogny fanerad. Lös stoppad sits. Längd 142 cm, sitthöjd 43 cm, tot. höjd 90 cm.

Bruksslitage

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
1 550
17 562
1 617
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (60 bud)
10
8 dec 2015 16:14
1 550 EUR
11
8 dec 2015 16:14
1 500 EUR
10
8 dec 2015 16:14
1 450 EUR
11
8 dec 2015 16:14
1 400 EUR
10
8 dec 2015 16:12
1 350 EUR
11
8 dec 2015 16:11
1 300 EUR
10
8 dec 2015 16:11
1 250 EUR
11
8 dec 2015 16:11
1 240 EUR
10
8 dec 2015 16:10
1 170 EUR
11
8 dec 2015 16:10
1 120 EUR
11
8 dec 2015 16:10
1 110 EUR
10
8 dec 2015 16:10
1 060 EUR
8
8 dec 2015 16:09
1 010 EUR
10
8 dec 2015 16:09
1 000 EUR
10
8 dec 2015 16:09
990 EUR
11
8 dec 2015 16:08
970 EUR
10
8 dec 2015 16:08
950 EUR
11
8 dec 2015 16:08
930 EUR
11
8 dec 2015 16:08
920 EUR
10
8 dec 2015 16:08
900 EUR
11
8 dec 2015 16:08
900 EUR
10
8 dec 2015 16:07
880 EUR
11
8 dec 2015 16:06
860 EUR
10
8 dec 2015 16:06
850 EUR
10
8 dec 2015 15:56
840 EUR
11
8 dec 2015 15:56
820 EUR
10
8 dec 2015 15:56
800 EUR
11
8 dec 2015 15:56
780 EUR
11
8 dec 2015 15:56
770 EUR
10
8 dec 2015 15:56
750 EUR
11
8 dec 2015 15:56
750 EUR
10
8 dec 2015 15:56
730 EUR
11
8 dec 2015 15:55
710 EUR
10
8 dec 2015 15:55
700 EUR
11
8 dec 2015 15:54
670 EUR
10
8 dec 2015 15:53
650 EUR
11
8 dec 2015 15:53
640 EUR
10
8 dec 2015 14:47
620 EUR
9
8 dec 2015 14:46
600 EUR
10
8 dec 2015 14:46
600 EUR
9
8 dec 2015 14:44
570 EUR
10
8 dec 2015 14:44
550 EUR
9
8 dec 2015 14:42
530 EUR
10
8 dec 2015 14:27
510 EUR
9
8 dec 2015 14:27
500 EUR
9
8 dec 2015 14:26
490 EUR
10
8 dec 2015 14:26
470 EUR
9
5 dec 2015 10:52
450 EUR
8
4 dec 2015 22:28
430 EUR
9
4 dec 2015 13:28
410 EUR
8
2 dec 2015 23:05
390 EUR
1 dec 2015 19:44
370 EUR
1 dec 2015 12:40
350 EUR
1 dec 2015 12:40
340 EUR
29 nov 2015 18:47
310 EUR
28 nov 2015 17:03
290 EUR
27 nov 2015 14:46
270 EUR
26 nov 2015 13:28
110 EUR
24 nov 2015 18:22
100 EUR
24 nov 2015 16:59
50 EUR