Onni Oja

(Finland, 1909-2004)
Onni Oja
(Finland, 1909-2004)

ONNI OJA, TIDIG SOMMAR.

Sign. Olja på duk 46x61 cm.

Utförd 1978.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
1 000
11 470
1 047
Utropspris
1 500 EUR
Budhistorik (9 bud)
10 dec 2015 14:44
1 000 EUR
10 dec 2015 13:32
700 EUR
9 dec 2015 20:48
640 EUR
8 dec 2015 21:08
620 EUR
5 dec 2015 11:55
600 EUR
1 dec 2015 23:21
570 EUR
28 nov 2015 16:44
550 EUR
25 nov 2015 23:32
470 EUR
25 nov 2015 1:50
450 EUR