VINGLAS 2 ST, 1700-talets slut

Slipad harlequindekor med rutor och stjärnor. Dekor med förgyllda blommor samt förgylld kant. H 12 cm.

Fotkanten med nagg

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
130
1 370
149
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (4 bud)
6 dec 2015 19:16
130 EUR
6 dec 2015 18:10
120 EUR
26 nov 2015 22:03
110 EUR
25 nov 2015 8:47
100 EUR