Carl Reichert

(Österrike, 1838-1918)
Carl Reichert
(Österrike, 1838-1918)

CARL REICHERT, "COLOSS".

Sign. Olja på pannå 16x13,5 cm.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
4 000
45 880
4 186
Utropspris
2 000 EUR
Budhistorik (29 bud)
10 dec 2015 16:34
4 000 EUR
10 dec 2015 16:34
3 900 EUR
10 dec 2015 16:31
3 800 EUR
10 dec 2015 16:30
3 700 EUR
10 dec 2015 16:29
3 600 EUR
10 dec 2015 16:28
3 500 EUR
10 dec 2015 16:27
3 400 EUR
10 dec 2015 16:26
3 300 EUR
10 dec 2015 16:26
3 300 EUR
10 dec 2015 16:26
3 200 EUR
10 dec 2015 16:26
3 100 EUR
10 dec 2015 16:25
3 000 EUR
10 dec 2015 16:25
2 900 EUR
10 dec 2015 16:25
2 800 EUR
10 dec 2015 16:23
2 700 EUR
10 dec 2015 16:01
2 600 EUR
10 dec 2015 15:41
2 500 EUR
10 dec 2015 15:41
2 400 EUR
9 dec 2015 21:48
2 300 EUR
2 dec 2015 16:04
2 200 EUR
29 nov 2015 21:27
2 100 EUR
29 nov 2015 21:27
2 000 EUR
29 nov 2015 17:11
1 950 EUR
29 nov 2015 17:11
1 900 EUR
29 nov 2015 11:45
1 850 EUR
29 nov 2015 11:45
1 800 EUR
27 nov 2015 12:45
1 700 EUR
24 nov 2015 19:31
1 500 EUR
24 nov 2015 15:06
800 EUR