ÉTAGÈRE, A.Vunsh, St:Petersburg 1800-talets andra hälft

Jacobstil, Mahogny fanerade med mässingslister. Stämpel signerade på lådans bakre panel. Höjd 136 cm, djup 37, bredd 74 cm

Skador, lösa list delar

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
1 250
14 338
1 308
Utropspris
1 500 EUR
Budhistorik (4 bud)
8 dec 2015 17:21
1 250 EUR
29 nov 2015 15:01
1 200 EUR
29 nov 2015 6:43
650 EUR
24 nov 2015 17:03
600 EUR