SKRIVBORD, A.Vunsh, St:Petersburg 1800-talets andra hälft

Jacobstil, Mahogny fanerade med mässingslister. Stämpel signerade. Grön läderklädseL. Djup 83,5 bredd 144,5 cm, höjd 76,5 cm.

Skador, lösa list delar

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
3 600
41 292
3 768
Utropspris
2 500 EUR
Budhistorik (17 bud)
10 dec 2015 17:23
3 600 EUR
10 dec 2015 17:22
3 500 EUR
10 dec 2015 17:22
3 400 EUR
10 dec 2015 17:22
3 200 EUR
10 dec 2015 17:22
3 100 EUR
10 dec 2015 17:22
3 000 EUR
10 dec 2015 17:21
2 900 EUR
10 dec 2015 17:19
2 800 EUR
10 dec 2015 17:19
2 700 EUR
10 dec 2015 17:19
2 600 EUR
10 dec 2015 17:19
2 500 EUR
10 dec 2015 17:18
2 350 EUR
10 dec 2015 17:17
2 250 EUR
10 dec 2015 17:17
2 200 EUR
10 dec 2015 16:10
2 100 EUR
8 dec 2015 17:23
2 000 EUR
30 nov 2015 8:25
1 250 EUR