IRIS KERAMIKVAS. Märkt ABI, 01,8. Sekelskiftet 1900.

Turkos glasyr. Höjd 30 cm.

Kantnagg och sedvanligt slitage.

Klubbat pris
800
9 064
835
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (31 bud)
8 dec 2015 17:17
800 EUR
8 dec 2015 17:17
800 EUR
8 dec 2015 17:17
780 EUR
8 dec 2015 17:17
760 EUR
8 dec 2015 17:16
740 EUR
8 dec 2015 17:15
720 EUR
8 dec 2015 17:15
700 EUR
8 dec 2015 17:15
700 EUR
8 dec 2015 17:14
680 EUR
8 dec 2015 17:14
660 EUR
8 dec 2015 17:14
640 EUR
8 dec 2015 17:12
620 EUR
8 dec 2015 17:12
600 EUR
8 dec 2015 17:12
600 EUR
8 dec 2015 17:11
580 EUR
8 dec 2015 17:11
560 EUR
8 dec 2015 17:11
540 EUR
8 dec 2015 17:08
520 EUR
8
8 dec 2015 17:07
500 EUR
8 dec 2015 17:03
480 EUR
8 dec 2015 16:54
460 EUR
8 dec 2015 16:54
460 EUR
7 dec 2015 14:41
440 EUR
7 dec 2015 14:41
420 EUR
7 dec 2015 14:06
370 EUR
7 dec 2015 14:06
350 EUR
6 dec 2015 14:33
320 EUR
6 dec 2015 10:12
300 EUR
30 nov 2015 16:14
280 EUR
25 nov 2015 9:57
180 EUR
24 nov 2015 11:15
150 EUR
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

13. Alessio Tasca, skulptur, keramik, Italien, 1960-tal.
Utropspris
5 000 - 6 000 SEK
Budhistorik
7 500

ditt bud
7 000

ditt bud
Fair warning
6 500

ditt bud
Aktuellt bud:
7 500 SEK