Eugen Taube

(Finland, 1860-1913)
Eugen Taube
(Finland, 1860-1913)

EUGEN TAUBE, TIDIG MORGON PÅ HAVET.

Sign. Olja på pannå 30x40 cm.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
3 700
42 439
3 872
Utropspris
2 200 EUR
Budhistorik (29 bud)
9 dec 2015 17:45
3 700 EUR
9
9 dec 2015 17:45
3 650 EUR
9
9 dec 2015 17:45
3 600 EUR
9 dec 2015 17:42
3 500 EUR
9
9 dec 2015 17:42
3 500 EUR
9 dec 2015 17:42
3 350 EUR
9
9 dec 2015 17:41
3 250 EUR
9 dec 2015 17:41
3 200 EUR
9
9 dec 2015 17:41
3 100 EUR
9 dec 2015 17:41
3 000 EUR
9 dec 2015 17:39
2 900 EUR
8
9 dec 2015 17:39
2 800 EUR
9 dec 2015 17:39
2 700 EUR
8
9 dec 2015 17:38
2 600 EUR
9 dec 2015 17:38
2 500 EUR
8
9 dec 2015 17:38
2 500 EUR
9 dec 2015 17:37
2 400 EUR
8
9 dec 2015 17:37
2 300 EUR
9 dec 2015 17:30
2 100 EUR
9 dec 2015 17:29
2 000 EUR
9 dec 2015 17:29
1 950 EUR
9 dec 2015 12:01
1 900 EUR
9 dec 2015 12:01
1 850 EUR
26 nov 2015 22:29
1 800 EUR
26 nov 2015 10:22
1 200 EUR
26 nov 2015 7:27
800 EUR
25 nov 2015 23:34
700 EUR
25 nov 2015 1:45
650 EUR
24 nov 2015 20:13
500 EUR