GOLVKANDELABER, empirestil 1800-talets slut, förgylld och patinerad brons

För 4 ljus. Höjd 145 cm.

Borrad för el, bruksslitage

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
1 420
16 287
1 486
Utropspris
1 000 EUR
Budhistorik (29 bud)
8
10 dec 2015 16:46
1 420 EUR
9
10 dec 2015 16:43
1 370 EUR
8
10 dec 2015 16:43
1 350 EUR
8
10 dec 2015 16:43
1 320 EUR
9
10 dec 2015 16:41
1 270 EUR
8
10 dec 2015 16:40
1 220 EUR
9
10 dec 2015 16:40
1 210 EUR
8
10 dec 2015 16:39
1 160 EUR
9
10 dec 2015 16:39
1 110 EUR
8
10 dec 2015 16:37
1 060 EUR
9
10 dec 2015 16:37
1 010 EUR
8
10 dec 2015 16:36
990 EUR
9
10 dec 2015 16:31
970 EUR
10 dec 2015 16:31
950 EUR
9
10 dec 2015 16:31
940 EUR
10 dec 2015 16:31
920 EUR
9
10 dec 2015 16:31
900 EUR
10 dec 2015 16:30
880 EUR
9
10 dec 2015 16:30
860 EUR
3 dec 2015 22:10
840 EUR
8
3 dec 2015 22:10
820 EUR
28 nov 2015 6:30
800 EUR
26 nov 2015 13:38
720 EUR
26 nov 2015 11:40
700 EUR
25 nov 2015 20:40
677 EUR
25 nov 2015 17:36
657 EUR
24 nov 2015 20:39
400 EUR
24 nov 2015 19:30
245 EUR
24 nov 2015 18:21
30 EUR