KANDELABRAR ETT PAR, förgylld brons, Frankrike 1800-talets andra hälft

Höjd 64,5 cm.

Bruksslitage

Klubbat pris
790
8 951
824
Utropspris
1 000 EUR
Budhistorik (3 bud)
27 nov 2015 4:51
790 EUR
27 nov 2015 4:51
770 EUR
24 nov 2015 21:42
700 EUR