SKRIVBORD, gustavianskt ca 1800-1810

Mahognyfanerad med nio lådor och filtklädd liten skiva. Storlek 142x77 cm. Höjd 78 cm.

Bruksslitage

1 200
13 764
1 256
Utropspris
1 800 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (7 bud)
8 dec 2015 19:31
1 200 EUR
3 dec 2015 8:35
1 080 EUR
1 dec 2015 9:47
980 EUR
27 nov 2015 6:22
880 EUR
25 nov 2015 18:12
650 EUR
25 nov 2015 1:14
620 EUR
24 nov 2015 20:34
600 EUR