SPELBORD, rokoko 1700-tal

SPELBORD, rokoko 1700-tal

3 delad skiva, med schack, backgammon och filtklädd skiva. Mahognyfanerad. 88x44 cm, höjd 75,5 cm.

Bruksslitage

Heinola

550
6 309
576
Utropspris
1 500 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
8 dec 2015 19:28
550 EUR
3 dec 2015 8:32
450 EUR
1 dec 2015 9:45
380 EUR
25 nov 2015 18:09
200 EUR