BAROMETER, Frankrike 1700-tal, nyklassism

Förgyllt trä, Rikligt dekorerad. Höjd 105 cm, bredd 51 cm.

Ytskador

Klubbat pris
620
7 111
649
Utropspris
800 EUR
Budhistorik (4 bud)
27 nov 2015 21:58
620 EUR
26 nov 2015 15:26
600 EUR
25 nov 2015 18:09
550 EUR
25 nov 2015 15:58
500 EUR