Väinö Hämäläinen

(Finland, 1876-1940)
Väinö Hämäläinen
(Finland, 1876-1940)

VÄINÖ HÄMÄLÄINEN, VÅRSOL.

Sign. 1923. Jorvas. Olja på pannå 45x38 cm.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
800
9 064
835
Utropspris
1 000 EUR
Budhistorik (9 bud)
8 dec 2015 17:26
800 EUR
8 dec 2015 17:25
675 EUR
8 dec 2015 13:14
600 EUR
7 dec 2015 9:41
300 EUR
5 dec 2015 21:52
250 EUR
5 dec 2015 18:26
200 EUR
1 dec 2015 15:27
100 EUR
30 nov 2015 1:03
70 EUR
26 nov 2015 8:52
30 EUR