MATTA, antik Soumak, signerad, 155x251 cm.

Stödtyg på undre sidan, slitage

500
5 705
520
Utropspris
1 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
8 dec 2015 16:08
500 EUR
5 dec 2015 14:31
400 EUR
29 nov 2015 22:19
350 EUR
26 nov 2015 9:55
300 EUR