Ellen Favorin

(Finland, 1853-1919)
Ellen Favorin
(Finland, 1853-1919)

ELLEN FAVORIN, STRANDLANDSKAP.

Signerad. Olja på duk 48x57 cm

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
2 100
22 134
2 403
Utropspris
2 000 EUR
Budhistorik (17 bud)
10 dec 2015 16:39
2 100 EUR
9
10 dec 2015 16:39
2 000 EUR
9
10 dec 2015 16:38
1 950 EUR
10 dec 2015 16:37
1 900 EUR
9
10 dec 2015 16:36
1 850 EUR
8
10 dec 2015 7:46
1 800 EUR
8 dec 2015 23:11
1 750 EUR
29 nov 2015 8:58
1 700 EUR
29 nov 2015 8:58
1 650 EUR
28 nov 2015 10:41
1 600 EUR
27 nov 2015 20:35
1 200 EUR
26 nov 2015 17:32
1 150 EUR
25 nov 2015 16:12
1 100 EUR
24 nov 2015 20:06
1 000 EUR
24 nov 2015 19:27
620 EUR
24 nov 2015 17:54
600 EUR
24 nov 2015 13:32
500 EUR