STOP, silver och förgyllt silver, Moskva 1757, Petr Semenov, vikt 248 g.

Barock, driven dekor, höjd 11 cm.

Bruksslitage

Klubbat pris
2 600
29 458
2 713
Utropspris
900 EUR
Budhistorik (46 bud)
8 dec 2015 17:10
2 600 EUR
9
8 dec 2015 17:07
2 500 EUR
8 dec 2015 17:07
2 500 EUR
9
8 dec 2015 17:05
2 400 EUR
8 dec 2015 17:04
2 300 EUR
9
8 dec 2015 17:01
2 200 EUR
8 dec 2015 17:00
2 100 EUR
9
8 dec 2015 17:00
2 000 EUR
8 dec 2015 17:00
1 950 EUR
9
8 dec 2015 16:59
1 900 EUR
8 dec 2015 16:59
1 850 EUR
9
8 dec 2015 16:58
1 755 EUR
8 dec 2015 16:58
1 705 EUR
9
8 dec 2015 16:57
1 650 EUR
8 dec 2015 16:28
1 600 EUR
8
8 dec 2015 16:28
1 550 EUR
8 dec 2015 16:28
1 520 EUR
8 dec 2015 16:22
1 470 EUR
8
8 dec 2015 16:13
1 420 EUR
8 dec 2015 16:13
1 420 EUR
8
8 dec 2015 14:42
1 370 EUR
8 dec 2015 14:42
1 320 EUR
7 dec 2015 22:52
1 260 EUR
7 dec 2015 21:23
1 210 EUR
7 dec 2015 15:14
1 160 EUR
7 dec 2015 14:35
1 110 EUR
7 dec 2015 14:35
1 100 EUR
7 dec 2015 14:35
1 060 EUR
7 dec 2015 14:35
1 010 EUR
2 dec 2015 11:11
990 EUR
30 nov 2015 10:14
970 EUR
30 nov 2015 10:13
950 EUR
30 nov 2015 10:13
940 EUR
29 nov 2015 16:55
920 EUR
29 nov 2015 16:55
900 EUR
29 nov 2015 16:55
870 EUR
29 nov 2015 16:55
850 EUR
28 nov 2015 23:15
770 EUR
28 nov 2015 21:12
750 EUR
27 nov 2015 22:20
720 EUR
27 nov 2015 0:06
700 EUR
26 nov 2015 21:21
380 EUR
25 nov 2015 23:24
360 EUR
25 nov 2015 22:16
330 EUR
25 nov 2015 14:17
310 EUR
24 nov 2015 10:01
250 EUR