CIGARETTETUI, cloisonné emalj och förgyllt silver, St:Petersburg 1880-tal, Hlebnikov, vikt 124 g.

Längd 9 cm.

Slitna stämplar

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
1 400
16 058
1 465
Utropspris
800 EUR
Budhistorik (34 bud)
9 dec 2015 17:35
1 400 EUR
8
9 dec 2015 17:35
1 400 EUR
9 dec 2015 17:32
1 350 EUR
8
9 dec 2015 17:27
1 300 EUR
9 dec 2015 17:27
1 300 EUR
8
9 dec 2015 16:54
1 250 EUR
9
9 dec 2015 16:41
1 200 EUR
8
9 dec 2015 16:00
1 150 EUR
9 dec 2015 15:07
1 100 EUR
8
9 dec 2015 12:15
1 050 EUR
9 dec 2015 12:15
1 000 EUR
9 dec 2015 11:54
960 EUR
8
9 dec 2015 11:54
940 EUR
9 dec 2015 11:54
920 EUR
8
9 dec 2015 11:54
900 EUR
9 dec 2015 11:54
880 EUR
8
9 dec 2015 11:54
860 EUR
9 dec 2015 11:54
840 EUR
8
9 dec 2015 10:50
820 EUR
9 dec 2015 10:25
800 EUR
9 dec 2015 8:50
740 EUR
8
9 dec 2015 8:50
720 EUR
9 dec 2015 8:50
700 EUR
8
9 dec 2015 8:50
660 EUR
9 dec 2015 8:50
640 EUR
8
9 dec 2015 7:46
620 EUR
8 dec 2015 21:54
600 EUR
29 nov 2015 22:32
500 EUR
29 nov 2015 15:44
440 EUR
27 nov 2015 21:53
420 EUR
27 nov 2015 18:48
400 EUR
25 nov 2015 12:27
340 EUR
24 nov 2015 19:16
320 EUR
24 nov 2015 10:13
300 EUR