OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, MADONNAN MED BARNET.

Italien 1500-/1600-tal, olja på pannå 30,5x24,5 cm.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

60
688
63
Utropspris
6 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (1 bud)
9 dec 2015 13:47
60 EUR