OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, MADONNAN MED BARNET.

Italien 1500-/1600-tal, olja på pannå 30,5x24,5 cm.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

60
683
64
Utropspris
6 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (1 bud)
9 dec 2015 13:47
60 EUR
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

620. André Lhote, "Pins au bord de la mer".
Utropspris
200 000 - 250 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
290 000

ditt bud
280 000

ditt bud
270 000

ditt bud
260 000

ditt bud
250 000

ditt bud
240 000

ditt bud
230 000

ditt bud
230 000

ditt bud
220 000

ditt bud
Aktuellt bud:
290 000 SEK