Ellen Favorin

(Finland, 1853-1919)
Ellen Favorin
(Finland, 1853-1919)

ELLEN FAVORIN, STRANDVY FRÅN TAVASTEHUS.

Sign. Olja på duk 24x42 cm.

1 500
17 205
1 570
Utropspris
2 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (13 bud)
9
10 dec 2015 10:21
1 500 EUR
9
10 dec 2015 10:20
1 400 EUR
9
10 dec 2015 10:20
1 300 EUR
9
10 dec 2015 10:19
1 200 EUR
8
10 dec 2015 9:28
1 150 EUR
29 nov 2015 8:59
1 100 EUR
28 nov 2015 10:43
1 000 EUR
27 nov 2015 20:37
720 EUR
26 nov 2015 16:06
700 EUR
25 nov 2015 8:09
600 EUR
24 nov 2015 21:29
300 EUR
24 nov 2015 19:28
200 EUR
24 nov 2015 17:52
100 EUR