SPEGEL, rokoko 1700-tal, signerad Petter Johansson Helin/Jöran Beckman, Stockholm

Höjd 83 cm, bredd 36 cm.

Bruksslitage, senare förgyllning

Klubbat pris
600
6 762
626
Utropspris
800 EUR
Budhistorik (9 bud)
8 dec 2015 17:45
600 EUR
8 dec 2015 17:45
580 EUR
8 dec 2015 17:44
560 EUR
8 dec 2015 17:44
540 EUR
8 dec 2015 17:43
520 EUR
4 dec 2015 13:35
500 EUR
1 dec 2015 21:44
220 EUR
1 dec 2015 17:58
100 EUR
24 nov 2015 17:47
30 EUR