Karl Rosen

(Ryssland, 1864-1934)
Karl Rosen
(Ryssland, 1864-1934)

KARL ROSEN, SKOGSLANDSKAP.

Sign. Olja på duk, uppfodrad på skiva 23x35 cm.

Карл Розен. Лесной пейзаж. Холст, масло, дублирован на картон, 23х35 см.

Klubbat pris
800
9 176
837
Utropspris
1 000 EUR
Budhistorik (4 bud)
10 dec 2015 16:49
800 EUR
28 nov 2015 10:30
760 EUR
26 nov 2015 0:58
740 EUR
25 nov 2015 19:21
720 EUR