Ferdinand von Wright

(Finland, 1822-1906)
Ferdinand von Wright
(Finland, 1822-1906)

FERDINAND VON WRIGHT, SÄDESÄRLOR.

Sign. 1895. Olja på duk 44x36 cm.

Klubbat pris
19 210
220 339
20 104
Utropspris
10 000 EUR
Budhistorik (34 bud)
9 dec 2015 17:01
19 210 EUR
9 dec 2015 17:01
19 010 EUR
9 dec 2015 17:01
19 000 EUR
9 dec 2015 17:01
18 200 EUR
9 dec 2015 16:58
18 000 EUR
9 dec 2015 16:58
17 800 EUR
9 dec 2015 16:55
17 600 EUR
9 dec 2015 16:55
17 600 EUR
9 dec 2015 16:55
17 400 EUR
9 dec 2015 16:53
17 200 EUR
9 dec 2015 16:52
17 000 EUR
9 dec 2015 16:52
16 800 EUR
9 dec 2015 16:52
16 200 EUR
9 dec 2015 16:52
16 000 EUR
9 dec 2015 16:52
15 420 EUR
9 dec 2015 16:52
15 220 EUR
9 dec 2015 16:51
15 200 EUR
9 dec 2015 16:51
15 000 EUR
9 dec 2015 16:51
14 200 EUR
9 dec 2015 16:51
14 000 EUR
9 dec 2015 16:50
11 200 EUR
9 dec 2015 16:42
11 000 EUR
9 dec 2015 16:42
10 800 EUR
9 dec 2015 16:41
10 600 EUR
9 dec 2015 16:41
10 400 EUR
9 dec 2015 15:22
10 200 EUR
9 dec 2015 15:20
10 000 EUR
9 dec 2015 13:11
8 200 EUR
9 dec 2015 11:06
8 000 EUR
9 dec 2015 11:06
7 800 EUR
9 dec 2015 10:39
7 600 EUR
4 dec 2015 23:22
7 400 EUR
3 dec 2015 22:02
7 200 EUR
25 nov 2015 1:40
7 000 EUR