BRÖDKORG, silver, Ryssland, St.Petersburg 1888, Vasili Ivanov, vikt 648 g.

Imitation av flätad korg. Invändigt förgylld, längd 24 cm.

Bruksslitage

Klubbat pris
1 300
14 833
1 352
Utropspris
900 EUR
Budhistorik (15 bud)
8 dec 2015 17:35
1 300 EUR
8 dec 2015 17:34
1 250 EUR
8 dec 2015 17:34
1 200 EUR
4 dec 2015 0:13
1 150 EUR
3 dec 2015 15:37
1 100 EUR
3 dec 2015 15:36
1 050 EUR
3 dec 2015 15:36
1 050 EUR
3 dec 2015 14:30
780 EUR
26 nov 2015 23:54
760 EUR
26 nov 2015 23:26
740 EUR
26 nov 2015 23:18
720 EUR
26 nov 2015 21:53
700 EUR
25 nov 2015 9:50
400 EUR
25 nov 2015 8:37
330 EUR
24 nov 2015 10:04
300 EUR