Alexandr Makovski

(Ryssland, 1869-1924)
Alexandr Makovski
(Ryssland, 1869-1924)

ALEXANDR MAKOVSKI, VID PORTEN.

Sign. 1902. Olja på duk 18x27 cm.

Александр Владимирович Маковский 1869-1924. У ворот монастыря. 1902. Холст, масло, 18х27 см.

Klubbat pris
3 500
40 145
3 663
Utropspris
4 000 EUR
Budhistorik (8 bud)
10 dec 2015 16:44
3 500 EUR
10 dec 2015 15:41
2 111 EUR
5 dec 2015 21:40
650 EUR
1 dec 2015 23:13
550 EUR
29 nov 2015 20:02
500 EUR
28 nov 2015 10:23
220 EUR
26 nov 2015 6:40
200 EUR
24 nov 2015 10:15
100 EUR