Torsten Wasastjerna

(Finland, 1863-1924)
Torsten Wasastjerna
(Finland, 1863-1924)

TORSTEN WASASTJERNA, "FLOD".

Sign. Olja på skiva 11x14 cm.

Proveniens

Konstsalongen, Helsingfors.

Klubbat pris
700
8 029
733
Utropspris
900 EUR
Budhistorik (3 bud)
10 dec 2015 18:02
700 EUR
28 nov 2015 15:04
500 EUR
27 nov 2015 20:40
390 EUR