Ilmari Aalto

(Finland, 1891-1934)
Ilmari Aalto
(Finland, 1891-1934)

ILMARI AALTO, FYR.

Sign. -32. Olja på duk 48,5x60,5 cm.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
2 000
22 940
2 093
Utropspris
1 200 EUR
Budhistorik (21 bud)
10 dec 2015 17:10
2 000 EUR
10 dec 2015 17:10
1 950 EUR
10 dec 2015 17:09
1 900 EUR
10 dec 2015 17:09
1 850 EUR
10 dec 2015 17:07
1 750 EUR
10 dec 2015 17:07
1 700 EUR
10 dec 2015 17:06
1 555 EUR
10 dec 2015 17:06
1 505 EUR
10 dec 2015 17:04
1 455 EUR
10 dec 2015 17:04
1 405 EUR
10 dec 2015 17:03
1 255 EUR
10 dec 2015 17:03
1 205 EUR
10 dec 2015 16:35
1 100 EUR
10 dec 2015 16:35
1 050 EUR
9 dec 2015 21:10
970 EUR
8 dec 2015 19:13
950 EUR
8 dec 2015 19:13
940 EUR
8 dec 2015 15:33
920 EUR
27 nov 2015 19:15
900 EUR
25 nov 2015 0:30
700 EUR
24 nov 2015 19:38
500 EUR