Elias Muukka

(Finland, 1853-1938)
Elias Muukka
(Finland, 1853-1938)

ELIAS MUUKKA, SKÄRGÅRDSLANDSKAP.

Sign. 1903. Olja på duk 24x61,5 cm.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
1 100
11 594
1 259
Utropspris
1 000 EUR
Budhistorik (20 bud)
10 dec 2015 17:40
1 100 EUR
6 dec 2015 18:08
1 050 EUR
6 dec 2015 18:08
1 000 EUR
6 dec 2015 18:08
1 000 EUR
6 dec 2015 18:07
980 EUR
6 dec 2015 18:07
960 EUR
28 nov 2015 22:06
940 EUR
28 nov 2015 22:06
920 EUR
28 nov 2015 20:43
900 EUR
28 nov 2015 20:43
880 EUR
28 nov 2015 20:43
860 EUR
28 nov 2015 20:43
840 EUR
28 nov 2015 18:06
820 EUR
28 nov 2015 18:06
800 EUR
28 nov 2015 18:06
800 EUR
28 nov 2015 10:41
700 EUR
27 nov 2015 20:39
560 EUR
25 nov 2015 16:12
540 EUR
25 nov 2015 15:12
520 EUR
24 nov 2015 20:11
500 EUR