Erik Le Moine

(Sverige, 1780-1859)
Erik Le Moine
(Sverige, 1780-1859)

ERIK LE MOINE, miniatyr i guldram, signerad pinx 1813.

7x4,5 cm, i orginal röd läderetui.

Slitage.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
1 457
16 508
1 520
Utropspris
1 000 EUR
Budhistorik (21 bud)
8 dec 2015 16:03
1 457 EUR
8 dec 2015 16:01
1 407 EUR
8 dec 2015 16:01
1 357 EUR
8 dec 2015 16:01
1 320 EUR
8 dec 2015 15:52
1 110 EUR
8 dec 2015 15:52
1 060 EUR
8 dec 2015 15:51
1 000 EUR
8 dec 2015 15:39
980 EUR
8 dec 2015 15:39
960 EUR
8 dec 2015 15:39
940 EUR
8 dec 2015 15:37
920 EUR
8 dec 2015 15:16
900 EUR
8 dec 2015 15:16
880 EUR
8 dec 2015 15:16
860 EUR
8 dec 2015 14:38
840 EUR
6 dec 2015 15:31
820 EUR
6 dec 2015 15:31
810 EUR
22 nov 2015 10:56
800 EUR
22 nov 2015 7:52
150 EUR
21 nov 2015 16:31
111 EUR
21 nov 2015 7:41
100 EUR