STOLAR, 4+2 st. Sengustavianska 1700-talets slut.

Två med grön klädsel. Höjd 89,5 cm, bredd 50 cm, sitthöjd 44 cm.

Bruksslitage, senare målning

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
1 500
16 995
1 565
Utropspris
2 000 EUR
Budhistorik (3 bud)
8 dec 2015 16:04
1 500 EUR
8 dec 2015 16:03
1 101 EUR
30 nov 2015 12:37
1 000 EUR